KONST / Litografier / Färglitografi 13475105
nr 1347 5105
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, 2 st, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, numrerad 207/290. Bladets mått: 45x50,47x62cm, oramade lösa blad
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:18:19
300 kr
350 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)